Bang & Olufsen Beosound A1

Mis asi see on?

See on bluetooth-mängija. Ehk siis - wifit pole vaja ning signaal liigub telefonist või arvutist otse mängijasse. Toetatatud on aptX Adaptive ja AAC koodek, seega - nii Apple'i kui Androidi kasutajad saavad nautida korralikku helikvaliteeti.

Milleks selline hea on?

Reeglina ju telefoni või läpaka enda heli on pigem kehv, aga tahaks, et see oleks parem ja võimsam.

Mille poolest just Bang & Olufsen Beosound A1 on hea?

See on stiilne ja nägus ( Taani disainer Cecilie Manz ), samuti meeldib mulle asja lapik kuju - väga mõnus käes hoida või kotti panna, ei lähe ümber ega veere laualt maha. Ülemine pool on tugev metall, alumine aga kergelt kummine plast, rihm on ehtsast nahast. Kokku üks igati tugev tükk.

Meeldib ka, et juhtnupud pole puutetundlikud, vaid eeldavad füüsilist vajutamist.

Kuigi kõik olulisemad juhtimis-funktsioonid on mängija enda peal olemas, oleks tarkvara uuendusteks ja soundi peen-häälestamiseks siiski mõistlik alla tõmmata vastav B&O äpp.

Mängija sees on üks 3,5" woofer ja üks 0.6" tweeter. Ehk siis, heli on monos ( saab teise samasugusega moodustada stereo-paari ), sagedusvahemikuks lubatakse 55 - 20 000 Herzi.

Kummagit valjukat toidab eraldi 30 Watine võimendi, max SPL on 92 dB.

Soovituslik ruum selle mängija jaoks on suurusega kuni 30 ruutmeetrit. Minu kogemus näitab, et keskmise elutoa katab vabalt ära. Sound on meeldivalt tasakaalus ja bass igati veenev, samas aga puhas ja mitte kõmisev. Kindlasti pole see aga peokõlar - kui helivõimsust keskmisest valjemaks keerata, vähendab tarkvara kohe basse ja heli muutub plekiseks.

Töö või muidu netis surfamise ajaks arvuti kõrvale panna aga väga mõnus soundilaiendi.

Eelmine
Lasteaed Lepatriinu
Järgmine
Quilter Superblock US - pedalboard amp

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: